Angular fejlesztő

Angular (7-8) fejlesztőt keresek enterprise környezetbe, aki end-to-end tesztelésben is jártas. Megbízóm egy 2000-ben alapított magyar vállalkozás, amely oktatással és egyedi fejlesztéssel foglalkozik nemzetközi és hazai vállalatok számára. Egyik ügyfelük egy nagyvállalat, akiknek egy identity management alkalmazást fejlesztenek. A projekt hosszútávú és megbízóm adja a frontend csapatot, beleértve a team lead-et is. Jelenleg a csapat kb. 4 fős és még 2 fővel bővülnének.

Mivel fog dolgozni az Angular fejlesztő?

Az alkalmazás egy identity management -szerű szoftver. A backendje Java/Springboot, a frontend Angular 7-8 és TypeScript. A teszt lefedettség nagyon fontos, legalább 85% az elvárás. Unit teszteket kell írni és van egy automatizált tesztkörnyezet, amelyet szintén használni kell. A cypress.io teszt eszköz ismerete előnyt jelent. A fejlesztés agilis.

Kit keresünk az Angular fejlesztő pozícióba?

Olyan tapasztalt Angular fejlesztőt keresünk, aki:
  • nagyvállalati környezetben vagy nagyvállalati ügyfelekkel dolgozott már,
  • Angularban van több éves rutinja
  • nem gond számára, hogy az ügyféllel együtt kell dolgozni,
  • beszél annyira angolul, hogy pl. egy demo meetinghez hozzá tudjon szólni
  • unit tesztek írásában, esetleg automatizált tesztkörnyezet használatában van már tapasztalata

Praktikus információk

Munkavégzés helye, munkakörülmények

Az iroda a Graphisoft Parkban van, jelenleg távmunkában dolgoznak. Nem ragaszkodunk Budapesten élő jelöltekhez, de azért férjen bele hetente 1-1 nap budapesti munka. Jelenleg az ügyfélhez sem kell kijárni, de ez később megváltozhat (Budapest). Eszközök: Linuxot lehet választani, Windows nincs.

Munkaidő

Heti 40 óra. Az elvárás az, hogy legyenek a csapattagok szinkronban, ne kelljen egymásra várni.

Foglalkoztatás módja

Főállású munkaviszony, teljes állás.

Fizetés és juttatások

A munkabér megállapodás kérdése. A fizetés mellett mérföldkőhöz kötött projekt-alapú bónusz van. Más juttatások nincsenek.

Kiválasztási folyamat

Első körben velem lesz egy beszélgetés, és ha továbbra is szimpatikus a dolog, továbbítom a pályázatod. Ezt követően egy-két kódközeli beszélgetésre számíthatsz. Jelentkezni az oldalon található űrlapon keresztül tudsz angol önéletrajzzal vagy LinkedIn profillal.   Ha front-end helyett full stack fejlesztés érdekel inkább, nézd meg ezeket a pozícókat: Full Stack Web Developer Full Stack Developer (Flutter, React, Go, node.js).   Up-to-date információkért és állásajánlatokért kövess Facebookon
Címkék:

Bezárás