Backend Developer (Go, nodeJS)

Alkalmazotti munkaviszonyba, rugalmas munkavégzéssel keresünk backend fejlesztőt osztrák központú cég magyar leányvállalatához termékfejlesztési projektek megvalósításához.

Megbízóm egy osztrák székhelyű, stabil informatikai tanácsadó és fejlesztő vállalat, akik idén alapítottak leányvállalatot Budapesten. Ausztriában két irodával működnek, köztük egy coworking irodával. Az alapítók nagy ügynökségek és startupok vezetői közül kerültek ki. Jelenleg 10-15 fővel működnek. A cél az, hogy a budapesti cég két éven belül 20 fősre tudjon növekedni.

A vállalat digitális innovációkon dolgozik, vagyis új üzleti modellel összekapcsolt termékeket fejlesztenek főleg nagyvállalatok számára. A fő piacok Svájc, Ausztria, Németország. Szektort tekintve jelenlegi ügyfeleik főleg fintech és energetikai területen működnek.

Innováció menedzsment területen saját fejlesztésű termékekben is gondolkodnak dedikált időben és budgettel.

Feladatok

A cég a digitális termékfejlesztés minden fázisában támogatja ügyfeleit a validációtól, scopingtól, MVP fejlesztésétől a termék létrehozásáig. Ez azt is jelentheti, hogy ügyfeleiknél új technológiákat vezetnek be vagy mentorálják a csapataikat.

A webes és mobilos projekteken teljes termékfejlesztési csapatok dolgoznak: marketing, UX/UI design, fejlesztés, stb. A fejlesztőket projekt-szinten a Product Ownerek koordinálják.

A módszertan agilis. Rendszeres a párprogramozás és a code review.

Technológiai stack, amit használnak: JavaScript (nodeJS, React), Go, Flutter

Kiket keresünk?

Olyan medior vagy senior fejlesztőt keresünk, aki szívesen dolgozik különböző digitális termékeken, érdeklődik az innovációs projektek megvalósítása iránt és üzleti szemlélettel is rendelkezik.
Szükséges tapasztalat:

  • web vagy mobil backend fejlesztési tapasztalat
  • GoLang
  • JavaScript: elsősorban nodeJS, de előnyt jelent, ha valaki front-end keretrendszereket is ismer (pl. React)
  • DevOps tapasztalatok: infrastructure as a code szemlélet (AWS, AWS CloudFormation, Docker, Kubernetes)
  • érdeklődés Flutter iránt, a tapasztalat határozott előnyt jelent
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (!)

Előnyös ismeretek:

  • Dart
  • Német nyelvtudás
  • Senior szinten tapasztalat az alábbiakban: mentorálás, code review, pair programming

Praktikus információk

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Munkakörülmények

Budapesten egy modern, startupos légkörű irodaházban bérelnek irodát.
A munkaeszköz biztosított. Macbook Pro-n dolgoznak.

Munkaidő

A munkaidő rugalmas, törzsidővel (10-16.00).

Alkalmazás módja

Főállású munkaviszony.

Fizetés

Munkabér: bruttó 700-1.200.000 forint/hó, tapasztalattól függően

Kiválasztási folyamat

Az angol nyelvű önéletrajz alapján alkalmas jelöltek három körös kiválasztásra számíthatnak (kölcsönös megismerkedés online, szakmai tudás felmérése és személyes interjú).

A pozíción Pápai Bernadett senior tanácsadó kolléganőmmel dolgozunk, így ne lepődj meg, ha nem velem lesz közvetlen kapcsolatod.

Bezárás