Backend fejlesztő (PHP)

Backend fejlesztőt keresek nagy látogatottságú, nagy terhelésű, nemzetközi webshop fejlesztésére.

Megbízóm egy 2000-ben alapított magyar vállalkozás, amely oktatással és egyedi fejlesztéssel foglalkozik nemzetközi és hazai vállalatok számára.

Egyik ügyfelük egy távol-keleti, több milliárd dollár forgalmú vállalkozás, amely számos exkluzív bolthálózatot működtet világszerte. A fizikai üzletek mellett természetesen e-kereskedelemmel is foglalkoznak. Ezt a tevékenységet támogatja megbízóm az egyik webshop teljeskörű fejlesztésével és üzemeltetésével.

Mivel fog dolgozni a backend fejlesztő?

A webshop nagy látogatottságú és nagy terhelésű: egy-egy promóció során 10 perc alatt akár 100.000 euros vásárlás is megtörténik. Az oldal nagy rendelkezésre állással üzemel, 0 downtime-mal. CI/CD folyamatok mentén történik a fejlesztés.

Tech stack: PHP 7, Magento, MySQL, GraphQL, REST, Git, JIRA, Confluence, Slack

A teljes csapat, akik ezen a projekten dolgoznak, összesen 30-40 fő körül van, akik között vannak külföldi kollégák is. A backend fejlesztők egy 3-5 fős csapat, amely főleg seniorokból áll, akik szakmailag és emberileg is szeretnek együtt dolgozni.

A feladat javarészt a meglévő kódbázis karbantartása, hibajavítások, refaktorálás.

Kit keresünk a backend fejlesztő pozícióba?

Olyan tapasztalt PHP fejlesztőt keresünk, aki:

  • e-commerce területen szerzett tapasztalatot, ideális esetben nagy látogatottságú, nagy rendelkezésre állású weboldalak fejlesztésében,
  • CI/CD és verzió-kezelés ismeretekkel rendelkezik, használt már Gitet,
  • SQL alapokkal rendelkezik,
  • angolul legalább szövegértés és írás szintjén tud (a meetingek angolul mennek, de nem kizáró ok, ha valaki nem mer megszólalni).

Előnyös a Symfony tapasztalat, mert az MDC egy része is ebben van megírva, illetve az Entity-Attribute-Value adatmodell ismerete.

Praktikus információk

Munkavégzés helye, munkakörülmények

Az iroda a Graphisoft Parkban van, viszont jelenleg távmunkában dolgoznak és nem is terveznek visszamenni, legfeljebb 1-1 napokra.

Nem ragaszkodunk Budapesten élő jelöltekhez, de azért férjen bele hetente 1-1 nap budapesti munka.

Linuxot lehet választani, Windows nincs.

Munkaidő

Heti 40 óra. Az elvárás az, hogy legyenek a csapattagok szinkronban, ne kelljen egymásra várni.

Túlórára lehet számítani, de igyekeznek kordában tartani.

Foglalkoztatás módja

Főállású munkaviszony, teljes állás.

Fizetés és juttatások

A munkabér megállapodás kérdése.

A fizetés mellett mérföldkőhöz kötött projekt-alapú bónusz van. Más juttatások nincsenek.

Kiválasztási folyamat

Első körben velem lesz egy beszélgetés, és ha továbbra is szimpatikus a dolog, továbbítom a pályázatod.
Ezt követően két körre számíthatsz: 1. “kód-közeli” beszélgetés, 2. interjú megbízóm ügyfelével (angolul)

Jelentkezni az oldalon található űrlapon keresztül tudsz angol önéletrajzzal vagy LinkedIn profillal.

Ha megnéznél más PHP backendes állást is, kattints ide: PHP back-end fejlesztő.

Ha PHP helyett JavaScript, back-end helyett full stack fejlesztés érdekel inkább, nézd meg ezeket a pozícókat:

Full Stack Web Developer

Full Stack Developer (Flutter, React, Go, node.js).

Up-to-date információkért és állásajánlatokért kövess Facebookon

Címkék:

Bezárás