Front-end fejlesztő

Közismert, magyar ügyviteli alkalmazást fejlesztő cég termékcsapatába keresek front-end fejlesztőt Budapestre vagy Kolozsvárra.

A cégről

Megbízóm 10 éve alakult budapesti székhelyű vállalkozás. Termékük, amely egy ügyvitelt támogató szoftver, főleg a KKV szektort szolgálja ki, elsősorban a közép-kelet-európai régióban. Jelenleg 1400+ ügyfelük van, ami azt jelenti, hogy 10.000+ felhasználó használja az alkalmazást.

A cég két irodával működik: az egyik Budapesten, a másik Kolozsváron. A kolozsvári csapatot 2015-ben alapították, így ők még kicsik, pár fővel működnek. A cél az, hogy ez a csapat is egy teljesen funkcionáló termékcsapattá váljon. Keresztfunkcionális modellben működnek, ami azt jelenti, hogy minden termékcsapatban jelen van mindenféle funkció (fejlesztők, tesztelők, supportosok, UX/UI designer, PO, Scrum Master, stb.) A fejlesztés agilisan történik, scrum szerint.

A cégnél összesen 20+ fő dolgozik jelenleg.

A vállalati kultúrára jellemző, hogy pörgős, nyitott a csapat. Sokszínű egyéniségek, jó humorú emberek. Szabadidejükben, ha együtt töltenek időt, leginkább társasoznak, játszanak. A légkör támogató és elfogadó. Természetesen és őszintén adnak egymásnak visszajelzéseket.

Jellemző a kollégákra, hogy hisznek a termékben és látják a hasznát, amit az is mutat, hogy ők maguk is a saját terméküket használják a munkájuk során.

Hetente egy napot kifejezetten önfejlesztésre, készségfejlesztésre szánnak, amikor valami olyat programoznak, amiből tanulnak vagy új feature lesz. A szakmai fejlődést képzési támogatással is ösztönzik. Cégen belül horizontális karrier lehetőségek is vannak, több példa volt rá, hogy valaki más jellegű feladatokba tanult be, mint amiket korábban látott el.

Kit keresünk?

Olyan kliens oldali fejlesztésben jártas fejlesztőt keresünk, aki

  • dolgozott már komplex webes alkalmazáson (min. 2 évet),
  • a JavaScriptet haladó szinten ismeri, és van legalább 1 év tapasztalata Reacttel,
  • angolul beszél: a román nyelv nem elvárás, az angol a közös nyelv a cégen belül; kolozsvári irodában mindenki beszél magyarul és románul is, de vannak alvállalkozók, akik nem beszélnek magyarul, így előnyös lehet a román nyelv ismerete is; ami a beszédet illeti, a szakmai angol elvárás, de “beszélgetni” elég társalgási szinten,
  • szeret kísérletezni, nyitott az új technológiákra, nem egy framework-öt akar ráhúzni mindenre,
  • csapatban szeret dolgozni.

Technológiák, módszertanok, amikkel találkozni fog: JavaScript, TypeScript, React, Git, Jira, TDD, CI/CD (Jenkins), scrum

Praktikus információk

Munkavégzés helye

Budapest vagy Kolozsvár

Munkakörülmények

Budapesten az iroda a belvárosban található, modern, jól felszerelt irodaházban.

Kolozsváron egy luxus családiházban vannak, amelyet kizárólagosan használnak. Jó időben ki lehet ülni a teraszra vagy a kertbe kódolni. Kutyabarát.

Munkaidő

A munkaidő rugalmas. A kollégák jellemzően szeretnek az irodában lenni, de otthoni munkavégzés is lehetséges, igény szerint.
Családbarát a munkahely: tekintettel vannak az otthoni kötelezettségekre. Van példa részmunkaidős foglalkoztatásra is.

Alkalmazás módja

A főállású munkaviszonyt részesítik előnyben, de alvállalkozókra is nyitottak. Fontos viszont, hogy valamennyi személyes kapcsolat legyen a csapattal.

Fizetés és juttatások

Bruttó 550-650.000 HUF (vagy ennek megfelelő RON vagy EUR)/hó körüli összeg
Juttatás: képzésre, önfejlesztésre szánható összegkeret

Kiválasztási folyamat

Az angol nyelvű önéletrajz alapján alkalmas jelöltek az alábbi folyamatra számíthatnak:

  • Bemutatkozó beszélgetés szakmai vezető és HR-es részvételével
  • Házi feladat vagy kódrészlet bemutatása
  • Szakmai interjú
  • Beszélgetés a leendő csapattal

Bezárás