Full Stack Developer állás

Full Stack Developer (Flutter/React/Go/nodeJS)

Flutter, React, Go és/vagy nodeJS tapasztalattal keresek Full Stack webfejlesztőt fintech és energy területre, innovációs projektek megvalósítására.

Megbízóm egy osztrák székhelyű, stabil informatikai tanácsadó és fejlesztő vállalat, akik idén alapítottak leányvállalatot Budapesten. Ausztriában két irodával működnek, köztük egy coworking irodával. Az alapítók nagy ügynökségek és startupok vezetői közül kerültek ki. Jelenleg 10-15 fővel működnek. A cél az, hogy a budapesti cég két éven belül 20 fősre tudjon növekedni.

A vállalat digitális innovációkon dolgozik, vagyis új üzleti modellel összekapcsolt termékeket fejlesztenek főleg nagyvállalatok számára. A fő piacok Svájc, Ausztria, Németország. Szektort tekintve jelenlegi ügyfeleik főleg fintech és energetikai területen működnek.

Innováció menedzsment területen saját fejlesztésű termékekben is gondolkodnak dedikált időben és budgettel.

Feladatok

A cég a digitális termékfejlesztés minden fázisában támogatja ügyfeleit a validációtól, scopingtól, MVP fejlesztésétől a termék létrehozásáig. Ez azt is jelentheti, hogy ügyfeleiknél új technológiákat vezetnek be vagy mentorálják a csapataikat.

A webes és mobilos projekteken teljes termékfejlesztési csapatok dolgoznak: marketing, UX/UI design, fejlesztés, stb. A fejlesztőket projekt-szinten a Product Ownerek koordinálják.

A módszertan agilis. Rendszeres a párprogramozás és a code review.

Technológiai stack, amit használnak: JavaScript (nodeJS, React), Go, Flutter + AWS, Bitrise, Github, Docker, MySQL, mongoDB, DynamoDB, GraphQL API, REST

Most akkor itt minden is kell?! Flutter, Go, React, nodeJS és még devops is?!

Nem. 🙂 Olyan senior fejlesztőt keresünk, aki sok mindent látott már, és egy-egy területen van elmélyült tudása. Részletesen:

  • Legalább 3 olyan projektben való részvétel, ahol backend, frontend és üzemeltetési/devops (AWS, Docker, Kubernetes, stb.) feladatok is voltak (nem feltétlenül egyszerre)
  • Mobil fejlesztési tapasztalat
  • A felsorolt stack ismerete, de ha valami új belőle, akkor azt szívesen megtanulnád. Pl. ha még nem Fluttereztél vagy csak REST-et használtál, ez nem gond, de kell majd használni.
  • Szívesen tanulsz újat, széleskörű a tudásod, és egy-egy területen mély ismeretekkel rendelkezel.
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (!)

Előnyös ismeretek:

  • Német nyelvtudás
  • Mentorálás, code review, pair programming

Praktikus információk

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Munkakörülmények

Budapesten egy modern, startupos légkörű irodaházban bérelnek irodát.
A munkaeszköz biztosított. Macbook Pro-n dolgoznak.

Munkaidő

A munkaidő rugalmas, törzsidővel (10-16.00).

Alkalmazás módja

Főállású munkaviszony.

Fizetés

Munkabér: bruttó 800-1.500.000 forint/hó, tapasztalattól függően

Kiválasztási folyamat

Az angol nyelvű önéletrajz alapján alkalmas jelöltek két körös kiválasztásra számíthatnak (kölcsönös megismerkedés online és szakmai tudás felmérése).

Bezárás