Senior Front-end Developer

Adatanalitikai szolgáltatást nyújtó nemzetközi vállalathoz keresek egy nagyon tapasztalt, önálló front-end fejlesztőt.

Megbízóm egy new york-i székhelyű, fiatal nemzetközi vállalat, amely 2018 nyarán nyitott irodát Budapesten is. Adatanalitikai szolgáltatást nyújtanak, főleg az egészségügyi és kiskereskedelmi szektorokban. Az alapító korábban már alapított egy hasonló tevékenységet folytató, de kifejezetten a pénzügyi szektorban működő vállalatot, ami mára 17 országban 28 irodával van jelen. Tehát, van tapasztalat és stabil a háttér. Az új cég alapítását két éves piackutatás előzte meg, amelynek során bizonyítást nyert az, hogy a szolgáltatásnak más szektorokban is van létjogosultsága.

A cégnél jelenleg 20+ fő dolgozik. A budapesti csapat még kis létszámmal működik. A távlati cél az, hogy az itteni iroda is egy teljesen funkcionáló, 30+ fős szervezetté váljon. Jelenleg az első embereket keressük.

Mi lesz a feladatod?

Bár a cég tevékenysége és a platform maga adat és backend-heavy, szükség van egy kliens-oldali alkalmazásra, amelyet az ügyfelek és a kutatók használnak majd. A feladat ennek a webes alkalmazásnak a

  • megtervezése és megvalósítása,
  • majd továbbfejlesztése egyszemélyben.

Igen, egy főt keresünk, aki felelős lesz egyszemélyes hadseregként a front-endért. Csapat felállítását egyelőre nem tervezik, így a feladatkör nagyfokú szabadsággal, ám de nagyfokú felelősséggel is jár. A technológia választásban nagy szabadságod lesz, gyakorlatilag abban valósítod meg, amiben szeretnéd, de tudnod kell érvelni, hogy miért éppen az adott technológiákat választottad.

Az alkalmazás az adat platform magas szintű menedzsmentjére szolgál majd. Lényegében egy adminisztratív felület lesz rengeteg adatmegjelenítéssel, grafikonokkal, riportokkal, amelyet egybe kötnek egy account management rendszerrel. Cél, hogy modulárisan épüljön fel, mert ügyfelenként eltérhet a kiajánlott termék.
Fejlesztési igény érkezhet házon belülről, a kutatóktól és kívülről, az ügyfelektől. Az igényeket a PO dolgozza fel, akitől a front-endes kapja a feladatot.

Nem lesznek körülötted más front-endesek, de ez nem azt jelenti, hogy elszigetelve dolgozol majd: együtt kell működni az adatplatformot fejlesztő mérnökökkel és a kutatókkal. Designer van a csapatban!

Amennyire lehet, agilisan működnek, de még kicsi a csapat. Kéthetente van egy release.

Kit keresünk?

Egy olyan nagyon senior front-end gurut keresünk, aki

  • érzi magában az erőt, hogy önállóan megtervezzen és összerakjon egy kliens-oldali alkalmazást és erre már korábban is volt példa az életében.
  • modern technológiákat ismer. HTML5, JavaScript alap. Jó lenne, ha React, Angular, stb. vonalról jönne az illető, de ez sem megkötés.
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban. (A külföldi kollégákkal napi szintű lesz a kapcsolattartás, így ezt nem lehet megúszni.)

Előnyös:

  • UX ismeretek (tapasztalat)
  • Design iránti érdeklődés, szépérzék

Praktikus információk

Munkavégzés helye, munkakörülmények

Az iroda a Király utcában található modern, exkluzív környezetben.

Munkavégzéssel járó utazás

A próbaidő alatt egyszer lehet számítani egy útra New Yorkba. Nem kötelező, de nagyon ideális lenne személyesen is találkozni a kinti csapattal. Ettől függetlenül nem jellemző az utazás, nem a munkakör része.

Munkaidő

A munkaidő rugalmas. A fókusz a hatékonyságon van. Heti két nap home office jár.
A megbeszélések délután vannak a kinti irodával az időeltolódás miatt.

Foglalkoztatás módja

Főállású munkaviszony, teljes állás. (Alvállalkozókat nem keresünk.)

Fizetés és juttatások

Munkabér: hétszámjegyű

Juttatások:

  • Magán egészségügyi biztosítás 1 millió euró/év keretig, amellyel Európában bármely magánklinikán élni lehet. Kórházi ellátást, kisebb sebészeti műtéteket is tartalmaz. Egyedül a fogászatra nem terjed ki.
  • Éves manager szűrés
  • Szemüveg támogatás (50.000Ft/2 év)
  • SZÉP kártya (25.000Ft/hó)
  • BKV bérlet
  • Notebook és telefon (magáncélra is)
  • Önképzés támogatása igény szerint
  • 100%-ban fizetett betegszabadság

Kiválasztási folyamat

Első körben velem lesz egy beszélgetés, ahol elmeséled a tapasztalataidat, mi az, ami motivál, stb. beszélünk angolul, illetve mesélek még a cégről, válaszolok a kérdéseidre. Ha továbbra is szimpatikus a dolog, továbbítom a pályázatod a magyar ügyvezetőnek.

A kiválasztás több körből áll, de gyorsan lezajlik. Jelentkezés esetén mindent részletesen el fogok mondani.

Jelentkezni részletes angol önéletrajzzal tudsz a jobb oldalon található űrlapon keresztül. Ha bármilyen kérdésed felmerült, szívesen válaszolok a hello@lorinczorsolya.hu email címen. (Ha ide küldesz önéletrajzot, léciléci írj egy sort is, hogy olvastad és elfogadod az adatvédelmi tájékoztatót. Köszi!)

Bezárás